Bu web sayfasında bulunan bilgiler sayfa sahibinin deneyimlerini ve tıbbi bilgilerini içermektedir. Burada verilen bilgilere dayanarak uygulanan tedaviler konusunda hiçbir sorumluluk kabul edilmez. Burada verilen bilgiler, tıbbi bir uygulama, tedavi ya da ameliyat konusunda yol gösterici veya dayanak olamaz. Bu web sayfasına giren kişiler bu şartları kabul etmiş sayılırlar. Bu web sayfasındaki bilgiler en güncel uygulamaları ya da görüşleri içermeyebilir, bu konuda sorumluluk kabul edilmez.

Bu sayfalardaki bilgiler, bu konudaki bir uzmanla görüşme ya da muayene yerini tutmaz. Buradaki bilgiler, tüm hastalar için geçerli bir uygulama rehberi değildir. Ayrıca bir tedavi için tüm seçenekleri içermeyebilir.

Bu sitedeki sayfalarda bulunan bilgiler kesinlikle reklam unsurları ya da ticari bir kaygı içermez. Tüm sayfalar ilgili konu ile ilgilenenleri bilgilendirmek amacıyla yazılmıştır. Bu web sayfası Estetik Plastik Cerrahi ile ilgilenen kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir , ya da hastayı bir tedaviye yönlendirmeyi amçlamamaktadır.

Tanı ve tedavinin kesinlikle bir doktor tarafından yapılması gerekmektedir. Bu sitedeki bilgiler hastaların tanı ve tedavisinde kullanılamaz. Sayfa içeriğinin bu amaçla kullanılmasından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu web sayfasını ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Bu sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi doğru olur. Yasalar gereği ( 29.05.2005 (BGBİ. I S. 2570) tarihinde çıkarılmış bulunan yasayla kapsamı genişletilen “Tedavi İlaçları Reklam Kanunu” na göre 01.04.2006 itibariyle hastaların ameliyat öncesi ve sonrasına ait fotoğraflarını reklam amaçlı yayınlamak yasaklanmıştır ) bu web sayfasında , hastaların ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası resimleri yayınlanmamaktadır. Bu sayfada anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve çizimler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.

Sağlıklı sonuç almak için mutlaka konuyla ilgili bir uzman doktora başvurunuz. Bu sitede, ilgili konu hakkında bilgi verilen tüm tedavi ve ameliyatlar sadece uzman doktorlar tarafından ve tam teşekküllü hastanelerde yapılabilir…


Op. Dr. Haluk MIDOĞLU
PARK YAŞAM OFİS A BLOK
Yalı Mah. 6523 Sok. 32 / A1 Girişi Kat:5 No:505
Park Yaşam Mavişehir Blokları arkası / Doğa Koleji yanı
Karşıyaka / İZMİR

Tel : 0.232.364 47 46 ~ Faks : 0.232.364 47 45
GSM : 0542 414 15 58