Karşıyaka Devlet Hastanesi bünyesindeki Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniğinin kuruluşunda görev alan Dr.Haluk Mıdoğlu 1994 yılında yarı zamanlı serbest hekimliğe de başladı. Hastane ve muayenehane çalışmalarını paralel olarak sürdürürken kurduğu bağlantılar sonucunda ülkemizin her yöresinden hasta kabulü yanı sıra başta Hollanda , Almanya ve İngiltere olmak üzere Avrupa ülkelerinden de hasta kabulüne başladı.Hasta potansiyelindeki bu belirgin artış sonucunda yeni ve modern bir muayenehane gereksinimi nedeniyle bugün kullanılan muayenehane 2016 yılı başında açıldı.

Hastalarına yeni dekorasyon ile düzenlenmiş rahat bir ortamda ; ayrı görüşme , muayene ve fotoğraflama bölümleri olan yeni bir muayenehanede hizmet vermeye başladı.

İzmir’in en donanımlı ve modern yapılı özel hastanesinde ameliyatlarını yapmaya başlayan Dr.Mıdoğlu böylece daha da güçlenerek hizmetlerine devam etme ve uygulama alanlarını geliştirme imkanı buldu. Günümüzde sadece muayenehane hastalarına Plastik,Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi hizmeti sunan Dr.Haluk Mıdoğlu , en son teknolojik donanıma sahip İzmir Özel Kent Hastanesi’nde tüm bilimsel ve cerrahi yenilikleri izleyerek yaptığı ameliyatlar ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

 
 
 

Op. Dr. Haluk MIDOĞLU
PARK YAŞAM OFİS A BLOK
Yalı Mah. 6523 Sok. 32 / A1 Girişi Kat:5 No:505
Park Yaşam Mavişehir Blokları arkası / Doğa Koleji yanı
Karşıyaka / İZMİR

Tel : 0.232.364 47 46 ~ Faks : 0.232.364 47 45
GSM : 0542 414 15 58